nauka-jazdy-wroclaw
Prawo Jazdy na Motocykl

KATEGORIA "A"

Prawo jazdy na samochód

KATEGORIA "B"

O AUTO STOP

Nasz Ośrodek to dynamicznie rozwijająca się firma działająca od 2001 roku. Przez wiele lat ośrodek nasz mieścił się przy ul. Szczytnickiej 45 we Wrocławiu, a od lipca 2018 roku znajduje się w nowoczesnym lokalu przy ul. Wyszyńskiego 41 we Wrocławiu.

Zapraszamy do nowego biura obsługi klienta AUTO STOP!

W obecnej sytuacji, przy tak ogromnej ofercie szkoleniowej na wrocławskim rynku usług Ośrodek nasz stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością Naszych Kursantów. W rankingach zajmujemy zawsze czołowe miejsce, będąc jednym z najlepszych ośrodków we Wrocławiu.

Dla Nas najważniejsza jest jakość szkolenia a nie ilość Kursantów!

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami ciekawymi i interesującymi. Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowoczesnej sali wykładowej, z wyposażeniem multimedialno-dydaktycznym. Zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach Toyota Yaris, na których zdaje się egzamin państwowy, samochód jest podstawiany na egzamin w WORD. Zdajesz tym, czym jeździsz.

Dlaczego prawo jazdy z

AUTO
STOP

Wiele
lat
doświadczenia
Zawsze
czołowe miejsca
w rankingu
Tylko
doświadczeni
Instruktorzy